Sveikas atvykes
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Surfinimas

Go down

Surfinimas Empty Surfinimas

Rašyti   Pir. 07 23, 2007 12:23 pm

Surfinti galite betkokiuose surf_mapuose. Surfinti, angliškai - slidinėti, reikia čiuožiant piramidžių pakraščiais, kurie yra istriži, bet statesni, nei kad galėtumėte ant jų užlipti.
Čiuožiant reikia būti atsisukusiam į tą pusę, į kurią čiuoži, dažniausiai galima čiuožti per dvi piramidės puses, tarkim jei pasirinksite dešinę pusę, turėsite spausti tik į dešinę (kitoks būdas toliau).

Nereikia spausti į priekį arba atgal, kitaip - nukrisite. Surfinant, toli gražu viso darbo neatlieka krypties mygtukas, dydžiają dalį surfinimo atlieka pelės nutaikymas, tarkim pričiuožėte piramidės pabaigą ir norite pašokti aukščiau, kad pasiektumėte kitą piramidę, tada reika pakreipti pelę šiek tiek į viršų (neperdaug) ir tada turėtumėte kažkiek pakilti į viršų. Tada, jei tarkim kita piramidė yra jūsų kairėje, o jūs pakilote ir skrendate tiesiai, reikia daryti strafe (kas moka, supras), kas nemoka, paaiškinsiu: turite lėtai (žiūrint ar toli sekanti piramidė) sukti link tos piramidės, kartu laikant šoninį mygtuką (taip pat į piramidės pusę), užšokus ant piramidės reikia vėl spausti šoninį mygtuką, tos krypties, kuria čiuožiate.

Dar vienas būdas, tarkim esate labai įsibėgėjęs ir šokate ant piramidės, jei piramidė pakankamai aukšta, galite spausti priešingą mygtuką, nei kryptis, kuria surfinate, bet nepatyrusiems to daryti nepatartina, kadangi galite tuoj pat nukristi žemyn. Šiuo būdu labiau įsibėgėsite, bet jei jau esate prie nukritimo ribos, atleiskite priešingos pusės mygtuką, ir čiuožkite pirmuoju būdu.

Nepamirškite, kad surfinimas reikalauja laiko ir pastangų, tačiau mokytis verta, nes tai labai linskma ir tinka atsipalaidavimui (ar net tapimui surf profu). Surfinimui naudojamas


Kodas:
sv_airaccelerate 100Nors daugelį surf_mapų galima pereiti ir su default - 10. Pradedant surfinimą patariu žaisti surf_egypt ir surf_waterslide mapus su


Kodas:
sv_airaccelerate 10ar 100 (pereinami abiem būdais). Vieni geriausių ir sunkesni surf_mapai yra surf_water-run ir surf_ninja (reikalauja gero surf pramokimo ir manevravimo)


Registration date : 1970-01-01

Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume